1 / 6
BMW 320D KARAVAN
2.100 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2022 13:37

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Bmw 320d vo odlicna sostojba 2002 god
Klimatronik centralno elektrika na stakla i druga oprema za povejke info na
077 559 583 MOZE I ZAMENA PONUDETE.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Vlatko
Потврден огласувач
076506511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам