1 / 3
Fiat Panda Delovi!!!
1 €
16.11.2022 16:23

Гостивар / Гостивар

Марка:

Fiat

Модел:

Panda

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Delovi
Podetalni info;071/347-591

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

D|M
Потврден огласувач
071347591
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам