1 / 12
Се продава стан во Скопје нова градба
1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.01.2023 21:03

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

58 m²

Греење:

Нема

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Адреса:

Џон Кенеди & Дижонска

Се продава стан во Скопје нова градба 58 m² Џон Кенеди
Цена 1000 м²

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Adem
Потврден огласувач
0038972313924
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам