1 / 7
SHTOPOVI ZA E36 SEDAN, STOPOVI, ШТОПОВИ, 316 318 320 325 328
75 €
Цената е фиксна
23.11.2022 19:04

Штип / Штип

Se prodavaat 2 zadni shtop svetla za E36 sedan, izvadeni se direkt od kola poradi promena na novi so bel zmigavec.. Nemaat tocka na sebe i se vo besprekorna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Lucijano
Потврден огласувач
077735516
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам