1 / 12
Ford C-Max 2.0 Diesel 2012
9.299 €
Цената не е фиксна
9.300 €
30.11.2022 18:14

Струга / Струга

Марка:

Ford

Модел:

C-Max

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Ford C-Max:
> 2.0 diesel
> 103 Kw (140KS)
> 2012 година
Одлично зачуван со многу опрема:
- двозонска клима
- bluetooth
- автопилот за паркирање
- електронска врата на багажник
- команди на волан
- камера за назад
- сензори за паркирање
- грејачи на шофершајбна
- грејачи на седишта
- ел. стакла напред и назад
- интимна завеса на задни стакла
- затемнети задни стакла (фабрички)
- фабричка кука (внесена во сообраќајна)
- 4 нови зимски гуми и 4 летни

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
070529629
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам