1 / 2
Se prodava kuka vo centarot na gradot
1 €
03.10.2022 18:25

Битола / Битола

Број на соби:

7

Квадратура:

170 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

160 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul.Stiv Naumov br.15

Se prodava kuka vo centarot na gradot

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Elica
Потврден огласувач
075824283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам