1 / 12
VW PASSAT CC 2.0 TDI 140KS DSG-AVTOMATIK 2015G
15.500 €
Цената е фиксна
15.700 €
07.12.2022 08:41

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

CC

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

☆VW PASSAT CC 2.0 TDI 140KS DSG-AVTOMATIK 2015G 5 SEDISTA☆
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA!!!
📞📞📞074-224-222📞📞📞
CENA : 15500€
FULL OPREMA !!!
✔️BI-XENON ✔️LED PAKET
✔️TEMPOMAT ✔️NAVIGACIJA
✔️KEYLESS GO ✔️EL NA SEDISTA
✔️START-STOP ✔️SPORT MODE
✔️PARKING KAMERA ✔️PARKING SENZORI
✔️ANDROID MULTIMEDIJA
✔️KOMANDI NA VOLAN
✔️DVOZONSKI KLIMATRONIK
✔️KOZEN VOLAN ✔️BORD KOMPJUTER
✔️USB ✔️AUX ✔️BLUETOOTH
✔️AVTOMATSKI SVETLA✔️2 KLUCA
✔️18 AL BANDASI VW
✔️EL. RETROVIZORI ✔️EL. NA STAKLA
✔️ZATEMNETI STAKLA ✔️4X NOVI GUMI
✔️200.000 KM 100% REALNI
VOZILOTO IMA SERVISNA ISTORIJA MOZE PROVERKA KADE SAKATE PO VASA ZELBA !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto Genova
Ул.Крижевска бр.34
Потврден огласувач
074224222
Испрати Е-маил до огласувачот

☆FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 90KS 2007G ☆

3450 €

☆AUDI A6 3.0 TDI 204KS 2011 GODINA☆

16200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам