1 / 7
Se prodava ispraven Acer aspire mod.5720 super socuvan
1.500 МКД
03.10.2022 18:41

Карпош / Скопје

Производител:

Acer

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava Acer aspire mod. 5720 ispraven 15.4 displej 2 gb ram 320 hdd intelpentium dualcore baterija slaba orginal polnac cena 2000 denari

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам