1 / 12
Citroen c3 1.4 hdi 2007G
2.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.01.2023 08:29

Виница / Виница

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

CITROEN C3 1.4HDI 50KW

2007Godina
Registriran do 17.01.2024

So ful oprema
Klima
elektricni prozori i retrevizori
Centrlano zaklucuvanje
Novi 4zimski gumi

Vo odlicna sostojba

070-505-624
070-505-624
CENA 2600evra

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам