1 / 6
Se prodava lozje (лозје)
1 €
Денес 11:25

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

8000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava lozje vo s.Dabniste so povrsina od 8dekari.
4dekara smederevka
3dekara kartosija
1dekar afusali
Mozna e podelba.
Lozjeto e domakinski raboteno, redovno gubreno i e vo odlicna kondicija.
EKSTRA CENA

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075549162
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам