1 / 12
☆VW POLO 1.2 BENZIN 64KS 2006G☆
3.499 €
Цената е фиксна
3.550 €
07.12.2022 08:41

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

☆VW POLO 1.2 BENZIN 64KS 2006G☆
REGISTRIRANO DO 30.09.2023
UVOZ OD GERMANIJA
📞📞📞074-224-222📞📞📞
CENA : 3499€
OD OPREMA POSEDUVA !!!
✔️KLIMATIK ✔️KOZEN VOLAN
✔️BORD KOMPJUTER
✔️USB ✔️AUX ✔️BLUETOOTH
✔️AVTOMATSKI SVETLA
✔️EL. RETROVIZORI ✔️EL. NA STAKLA
✔️ZATEMNETI STAKLA ✔️4X NOVI GUMI
✔️120.000 KM SO SERVISNA KNISKA!!!
VOZILOTO E KAKO NOVO KAKO VNATERESNO TEKA I NADVORESNO SERVISNA ISTORIJA DO POSLEDEN KM...
MOZE PROVERKA KADE SAKATE PO VASA ZELBA !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto Genova
Ул.Крижевска бр.34
Потврден огласувач
074224222
Испрати Е-маил до огласувачот

☆VW POLO 1.2 BENZIN 64KS 2006G☆

3499 €

☆BMW 118D AVTOMATIK 2.0 MOTOR 143KS 2013G☆

12700 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам