1 / 3
Umivalnik
2.000 МКД
05.12.2022 13:19

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Umivalnik do chizma, nov....mal...36cm

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Мијалници

Се продава од:

drage isaeski
Потврден огласувач
078337613
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам