1 / 2
LED 15 i 20W Plafonki Vgradni
290 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.06.2023 18:05

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat 12 parcina 15W vgradni LED Plafonki odlichen kvalitet i 6 parcina 20W. 15W - 300den parce, 20W - 340den parce.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075829209
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам