1 / 2
Sushara zicana
600 МКД
03.10.2022 21:20

Ѓорче Петров / Скопје

Mintazna zicana podvizna sushara za balkon, soba....golem kapacitet....sklopliva

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Мебел за бања

Се продава од:

drage isaeski
Потврден огласувач
078337613
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам