1 / 8
Saran
По Договор
03.10.2022 22:05

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Sharan

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

111 kw / 151 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Saran donesen od Germanija za sopstveni potrebi ne e takasi vozen. Vo mnogu dobra sostojba e so 7 sedista za poveke info 071250488.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dajo Turs
Потврден огласувач
071250488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам