1 / 11
Se prodava bmw 118d 2006
По Договор
02.02.2023 15:25

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

118

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Golata se prodava mozet zamena so moja doplata za pogolema mozet da se videt vo sekoje vreme proverka kade sakate i vo sekoje vreme

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ado
Потврден огласувач
077870001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам