1 / 1
DELOVI ZA VW PASSAT B6 1.9TDII
1 €
10.11.2022 08:43

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Останато

DELOVI ZA PASSAT B6 1.9TDI
078242987

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoki
Потврден огласувач
078242987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам