1 / 6
Opel Astra 1.7 DTI - 2002, prv gazda, servisna istorija
1 €
08.12.2022 09:57

Охрид / Охрид

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Opel Astra 1.7 DTI - Isuzu motor, 2002 godina, prv gazda, kupena vo Opel Start Ohrid i redovno servisirana isklucivo vo Opel Start i Olimpija Motors Skopje (ovlasten servis so kompletna servisna istorija).

208000 pominati kilometri.

Kolata e vo fabricka sostojba, so mali karoseriski zabeleski.

4 all-season gumi BfGoodrich 2021 godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

_
Потврден огласувач
070261597
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам