1 / 8
Се издава гарсоњера
100 €
Цената е фиксна
03.10.2022 23:51

Охрид / Охрид

Се издава гарсоњера во Охрид преку годината блиску до пазарот после турската чаршија гарсоњерата располага со една соба опремена со кујна, тоалет, мала тараса на 1ви кат , паркинг место и wi-fi. Слободна е веднаш а се издава во период најкасно до месец јули (јули и август е зафатена) .

Категорија: Останато

Се продава од:

Нина
Потврден огласувач
078318915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам