1 / 3
Se prodava kuka
50 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.10.2022 00:12

Крива Паланка / Крива Паланка

Број на соби:

6

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

120 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

8-mi Oktomvri br.8 Kriva Palanka

Se prodava stara kuka vo centar karsi parkot kade zavod za vrabotuvanje, dvorot so izlez na ulica, pogodno za deloven prostor.k.p.1754

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Gorjan
Потврден огласувач
076345399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам