1 / 10
Циркулар столни 2000w PARKSIDE
13.000 МКД
04.10.2022 02:06

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Циркуларот е нов од германско производство PARKSIDE.
Јачина 2000 вати, наменет за обработка на дрво, иверица, пластика со подесиви две брзини за оптимална работа. Подесива висина на сечење до 85 мм. сечење под агол од -60 до +60 степени, со ласер и приклучок за усисивач. Големина на пила 254мм-30мм.
Во кутија со додатоци.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ГОРАН
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам