1 / 12
Nissan Qashqai 2018 *Benzin* 62000 km
18.500 €
04.10.2022 11:21

Валандово

Марка:

Nissan

Модел:

Qashqai

Година:

2018

Гориво:

Бензин

Километри:

60000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava Nissan Qasqai ,1.2 DCI, 115 hp , 2018 godina, redovno servisirana vo ovlasten servis.
Registracija 07/23 ,poseduva i zelena karta, nivo na oprema N-Conecta (detalni sliki od oprema vo prilog) i plus dopolnitelna oprema .
Qasko osigurana.
Voziloto e so pominati 62000 km i bez nikakov problem .

Detalni informacii 076 438 197

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Elena Sotiriadu
Orce Nikolov 43
Потврден огласувач
076438197
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам