1 / 12
Prekrasna semejna kuka
10 €
Цената не е фиксна
21.01.2023 15:57

Битола / Битола

Број на соби:

8

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1995

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Krste Nale Bitola

Kukata e na 2 sprata, edniot sprat 120 kvadrati, drugiot 100 kvadrati, posebni vlezovi, posebna struja, voda, komunali.,2 garazi,moznost za izgradba na podkrovje, renovirana vo odlicna sostojba, bez ponatamosni vlozuvanja. Cena po dogovor na lice mesto.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

T.T
Skopje
Потврден огласувач
076851651
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам