1 / 1
DRVENA KOMODA (VITRINA) чисто дрво
7.000 МКД
Цената не е фиксна
23.11.2022 10:03

Гази Баба / Скопје

Продава добро сочувана дрвена комода
цена 7.000 денари

Локација - Автокоманда

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
078332836
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам