1 / 3
Masina mashina za ronenje kocani pcenka
1.700 МКД
06.01.2023 19:53

Струга / Струга

Polovna aluminska mnogu prakticna ima mal defekt eden mal zapcanik plasticen e istrosen, trebit nov zapcanik, drugo e ok.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам