1 / 2
Prodavam laptop hp elite x2 1011 za autodijagnostika
180 €
19.12.2022 21:27

Аеродром / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

11 - 12 инчи

Prodavam laptop hp elite x2 1011 pogoden i preporacan za Avtodijagnostika

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
077844282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам