1 / 3
Тепих и стази на Синтелон
По Договор
21.05.2023 17:54

Скопје Центар / Скопје

Се продава
-тепих на Синтелон,со димензии 180*120
-две помали стази со димензии 100*80
-една поголема стаза 150*80
Три години користени (неоштетени)
Цена по договор
kontakt 071320591

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Jasmina
Потврден огласувач
071320591
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам