1 / 4
Stan od 120m2 Naselba Hristo Uzunov - ZDRAVESKI
850 €
20.01.2023 14:58

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Греење:

Друго

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Населба Христо Узунов

Se prodava stan od 120m2 vo Naselba Hristo Uzunov.
Stanot se naogja na 5ti sprat, no ne i posleden vo zgrada bez lift.
Stanot go ima sledniot raspored:
- Dnevna
- Kujna
- Trpezarija
- Dve spalni sobi
- Detska soba
- Kupatilo
- Dve terasi
- Podrum
Postoi moznot za podelba na stanot vo dva zasebni stanovi.
Cena: 850 evra m2
Za povekje informacii, obratete se na:
Gjoko: 078 / 303 - 253
Julijana: 076/ 361 - 360
Sifra: 0163

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам