1 / 4
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
6.500 МКД
27.11.2022 09:13

Кичево

Марка:

Xiaomi

Модел:

Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Боја:

Blue

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Telefonot e zacuvan bez grepka
6 ram 64 memorija
Dual sim
Raboti na site operatori
Full pack
Promeneta orginal baterija
Bez zameni
Cena 6500

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dimce
Потврден огласувач
077702055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам