1 / 9
Akusticna gitara KARIOKA- Muzicka naklada
5.000 МКД
5.500 МКД
25.11.2022 10:27

Скопје Центар / Скопје

Prodavam izvonredno socuvana akusticna gitara Karioka, proizvedena vo bivsa Jugoslavija. Zaradi toa e mnogu kvalitetna, i pokraj godinite nema apsolutno nikakva mana.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

M.G
Потврден огласувач
077650595
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам