1 / 10
GIANT XTC ADVANCED 29ER
1.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.10.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

20 "

Se prodava skoro nov bez nikakva mana MTB GIANT XTC ADVANCED 29ER kompletno carbon. Eden od najdobrite i najubavite MTB vo Makedonija. ima pominato okolu 3000km.Model 2021. Golemina na ram XL za visina od 182 cm pa nagore. Samo za onie koi se razbiraat od MTB.
Cena 1500 €


Matte Composite/Blue
Advanced-grade composite
Fox 32 Float Performance, 15mm thru-axle, OverDrive steerer, 100mm travel

Giant Contact Trail, Low rise, 31.8mm Giant Contact
Giant Contact SLR Composite, 30.9mm Giant Contact,
Shimano XT
Shimano XT
Shimano XT, Shadow+
Shimano XT, Hydraulic disc, [F] 180mm [R] 160mm Shimano XT, Hydraulic disc Breaks Shimano XTR silver
Shimano XT 11x40, 11-speed
KMC X11L
Shimano XT, 24/34
Shimano, Press Fit
Giant P XC-2, Double wall
Giant Performance Tracker Disc, 32h, [F] 15mm axle, [R] 135x5mm QR Stainless Steel, 14/15g
Schwalbe Racing Ralph, Performance, 29x2.1, Folding
FEATURES
Frame: Advanced-grade composite
Fork: Fox 32 Float Performance, 15mm thru-axle, OverDrive steerer, 100mm travel Shifters: Shimano XT
Crankset: Shimano XT, 24/34

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Boban Grozdanovski
Потврден огласувач
075200500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам