1 / 7
Audi A4 2.0 Tdi 150 ks Ultra 2016/17 god
19.600 €
Цената не е фиксна
06.12.2022 11:44

Штип / Штип

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Perfektna Sostojba Sega e Napraven Kompleten Servis Smeneto Rebrast kais Vodna Pumpa Zategaci ulje filtri Bez Nikakvi Dopolnitelni Vlozuvanja kako NOVA

Oprema

Dva Originalni Kluca
Aluminski Felni So Odlicni Gumi
Led Farovi
Color Display
Handsfree Telephone
Usb Polnac
Senzori za dozd
Multimedia Input
Bord Kompjuter
Klimatronik Dvozonski
Komandi Na Volan
12 x Airbag
Start Stop
Esp
SRS
Abs
Elektrika na prozori
Elektrika Retrovizori
Tempomat
Centralno zaklucuvanje

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
078353333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам