1 / 7
Mebel Lazovski najevtini sadomijalnici
4.500 МКД
Цената е фиксна
30.01.2023 16:44

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam sadomijalnik 80 cm x 60 cm boja bela desen rosfajt. Ovoj e na lager i moze da se zeme vednas . Moze i lev rosfajt. Otvaram i dupka za cesma vo rosfajt za 200 den . Dostava za Skopje 200 den za gorivo . Cenata e najevtina fabricka .

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Stevce
Потврден огласувач
070618058
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам