1 / 2
Vidium testeri
1.400 МКД
04.10.2022 22:53

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

6 testeri (2 vidium za drvo, 2 dijamant za plocki , 2 za laminat) novi ne otpakuvani

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам