1 / 2
Iphone 12 (white) fabrika socuvan - batery 91%
600 €
09.10.2022 16:41

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

12

Боја:

White

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Prodavam Iphone 12 (white) 64gb komplet so kutija i site dodatoci. Telefonot e fabrika socuvan bez niedna najmala grepka, baterija na 91%, Nikogas ne otvoran se si e fabricko…

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Потврден огласувач
+38975778746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам