1 / 6
Honda Nc700x / Nc 700 x
5.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.01.2023 23:06

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2014

Модел:

NC700X

Километри:

45000

Одлично сочуван, редовно сервисиран!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
071252541
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам