1 / 5
Uciliste za matematika i fizika.
2.400 МКД
01.12.2022 10:50

Аеродром / Скопје

Уписот е отворен. Часовите за основно образование се во мали групи по 4 деца, се изучува тековната програма како во школо. Условите се одлични, мали училници, затоплени, хигиена на високо ниво. Ново лисиче до малата пошта.
Инфо на 078 425 884

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Приватни основни училишта

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
078444895
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам