1 / 6
СЕ ПРОДАВА FORD FIESTA
4.400 €
25.01.2023 12:23

Битола / Битола

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

2009 година 1,6tdci 66kw

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

иванчо
Потврден огласувач
075684886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам