1 / 2
ВЕЛОСИПЕД МАШКИ
3.000 МКД
Цената не е фиксна
21.12.2022 14:12

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

26 "

Велосипед машки , контакт Ицо 075-227-566

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Tanja
Потврден огласувач
071334693
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам