Vozac B.C.i E kategorija
1 МКД
05.10.2022 10:34

Куманово / Куманово

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Доволни

Baram rabota vozac B kategorija kombi i moze kamion Samo C kategorija i moze i C+E so iskustvo 30 godini samo relacija vo makedonija i bez osiguranje ako moze.imam penzija i sum 61 god.broj 078743160 vrtete na ovoj broj na dolniot ne blagodaram.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
072565021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам