1 / 4
Nexsen zimski gumi 31-10.5-15
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.12.2022 22:20

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

265

Висина:

80

Дијаметар:

15

Novi gumi za dzip

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Rusit
Потврден огласувач
070392088
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам