1 / 9
Mercedes C200 CDI
11.200 €
10.11.2022 17:25

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

136 kw / 185 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes C200 cdi, dpf, automatic, 195.xxx km, vo perfektna sostojba so cela servisna istorija

Info: Dusko 070 232 360

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Novica
Потврден огласувач
38970212639
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам