1 / 1
Izrabotka na diplomski, magisterski i ostanati trudovi
По Договор
30.01.2023 21:25

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Изработуваме:
- семинарски, дипломски, магистерски и специјалистички трудови (само за ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ)
- Power Point презентации
- Бизнис планови за средни училишта
- Изработка на CV мотивационо писмо на Англиски, Германски и Македонски јазик
- Мини есеи за средни училишта

Трудовите се изработуваат без никаква можност за плагијат.

Цената е поволна и по договор во зависност од барањата.

Контакт телефон и Viber: 070 327 889

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Останато

Се продава од:

Izrabotka na trudovi
Потврден огласувач
070327889
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам