1 / 6
Passat Vw b8 2.0 190ps
1 €
Цената е фиксна
15.01.2023 21:47

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Passat 2.0 190ps b8 2015 godina. Voziloto e vo odlicna sostojba i moze proverka po vas izbor. Ima 260 000 realni kilometri. Pireli zimski gumi so 18ki bandasi. Ima visoko nivo na oprema i odlicna potrosuvacka na gorivo.
Cena 16 700 evra bez zameni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ренато
Потврден огласувач
078340484
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам