1 / 7
samo komplet telo od epiphone LP100
8.000 МКД
Цената е фиксна
24.03.2023 08:31

Скопје Центар / Скопје

samo komplet telo od epiphone LP100... teloto e skroz novo ...sunburst Mozna zamena za celosna kopija na strat, tele, les pol , foto oprema .

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

oglasuvac
Потврден огласувач
071750366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам