1 / 7
Pinarello Montello 1989, Columbus SLX
1.800 €
27.11.2022 12:29

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Pinarello Montello 1989, Columbus SLX
Комплетно реставриран, нова фарба, нови стикери
Големина на рам 59x57cm

Комплетна опрема Dura Ace 7400 2x7

Dura Ace 7410 - преден мењач
Dura Ace 7402 - заден мењач
Dura Ace 7401 - шифтери 2x7
Dura Ace 7403 - кочници
Dura Ace 7402 - рачки
Dura Ace 7410 - погон
Dura Ace 7400/7403 - главини (700x20C NOS Continetal Granprix гуми)

Цена 1800 евра
Повеќе слики и информации на 071873800 - Андрија.

Погледнете ги сите мои огласи.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Vintage Cycles
Потврден огласувач
071873800
Испрати Е-маил до огласувачот

Pinarello Montello 1989, Columbus SLX

1800 €

Cilo, Reynolds 531, Shimano 600

12000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам