1 / 3
4KOMADA ISTA BROJKA ISTA SARA 205/60 R16KI GOODYEAR M+S
4.000 МКД
Цената е фиксна
11.11.2022 08:39

Пехчево / Берово

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

205

Висина:

60

Дијаметар:

16

4KOMADA ISTA BROJKA ISTA SARA 205/60 R16KI GOODYEAR M+S ZDRAVI I PRAVI. CENA 4500DENARI KOMPLET...

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

AnDrEj NaJvErOvAtNo
Потврден огласувач
075761443
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам