1 / 2
DVE GUMI 175/60 R15KI M+S
2.000 МКД
Цената е фиксна
06.12.2022 08:49

Пехчево / Берово

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

175

Висина:

60

Дијаметар:

15

DVE GUMI 175/60 R15KI ZDRAVI I PRAVI M+S. CENA 2200 DENARI ...

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

AnDrEj NaJvErOvAtNo
Потврден огласувач
075761443
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам