1 / 5
Inverter Aparat za varenje zavaruvanje
1 €
06.01.2023 19:50

Струга / Струга

Inverter aparati za zavaruvanje od 600a,makita kzuber hilti 950a Novi. A imam i poloven mini. Vo odlicna sostojba so bakaren namotaj. Nosam so kargo vo cela mk.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам