1 / 9
GoPro Hero 9
480 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.10.2022 13:00

Гостивар / Гостивар

Odlicno socuvan GoPro Hero 9. Kupen vo USA, i e koristen skoro edna godina.
Vo paket e so dodatocite koi dojdoa so samata kamera, edna extra baterijam, plus cel set od 40+ dodatoci.

- GoPro Hero 9
- MicroSD 32GB
- Plus 1 Baterija
- GoPro 40+ Piece Combo Set

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
078757869
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам